Anasayfa       |       Kurumsal       |       Ürünlerimiz       |       Referanslarımız       |       İletişim
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5
 

     Müşterilerine en iyiyi sunmayı amaçlayarak yola çıkan MDK ISI; endüstriyel mutfak sektöründe önümüzdeki yıllara da aynı hizmet anlayışı ile uzun yıllar hizmet etmeyi amaçlıyor.

     MDK ISI her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel endüstriyel mutfak geliştirmektedir. MDK ISI endüstriyel mutfak ürünleri, genel olarak detaylarındaki mükemmel uyumla dikkat çekerken, bireylere özgü kullanım kolaylığı sunmaktadır.

   MDK ISI sunduğu mal ve hizmetlerin tamamını kendisi imal eder, teknik kadrosuyla montajını yapar ve satış sonrası verdiği teknik destek ile de müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefler. İlgilendiğiniz herhangi bir konuyla küçük de olsa bilgi almak için aradığınız taktirde MDK ISI ailesinden tüm sorunlarınızla ilgilenecek ve sizi yönlendirebilecek bir uzmanla görüşebilirsiniz.

   Dalında uzman personeli ile öncelikte müşteri memnuniyeti olup; müşterilerimizin endüstriyel mutfak konusunda gelebilecek her türlü taleplerine cevap vermek en önemlisi hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir.

     MDK ISI hayalinizdeki endüstriyel mutfak ortamını yaratmak için mucizelere ihtiyacınız olmadığını düşünüyor.

      Toplam Kalite Yönetimimiz

   Müşterilerimizin firmamızdan beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışmasını destekleyen bir süreç izlemek ve bu süreci sürekli yenileyerek kaliteli hizmete dönüştürmek.

     Sürekli İyileşme

    Verdiğimiz hizmeti, önlem alarak, planlayarak, kontrol ederek uygulamak.

   Kalite uygulamamızı sürekli iyileştirerek gelişen dünya teknolojilerini ve çalışma yöntemlerini sürekli takip ederek, planladığımız faaliyetlerimizi ve hedeflerimizi hayata geçirmek.

Sıfır Hata

Müşterimize verilen hizmeti en iyi şekilde, doğru yöntemler izleyerek sıfır hata ile müşteri memnuniyetinin sağlanması en büyük hedeflerimizden biridir. Uyguladığımız doğrudan satış ya da proje hizmetlerimizde üretimden montaja hatasız bir şekilde hizmet ve mal temini bizler için son derece önem taşımaktadır.

Proses Yaklaşımı

Şirketimize tüm prosesleri ve girdileri etkin bir şekilde yönetmek. Kuruluşumuzdaki proseslerin sistematik olarak belirlenip, yönetim ile bu prosesler arasındaki etkileşimlerin belirlenerek, şirketimizde yapılan işlerin performansını arttırmak.

Müşteri Odaklı Anlayış

Değişen şartlara uygun olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla tüketicilerimize zaman, para ve enerji tasarrufu sağlamak.

Müşteri Memnuniyeti:

Müşterilerimizle devamlı temas kurarak yerinde ve zamanında taleplerini gerçekleştirmek. Satış sonrasında ise geniş servis ağımız sayesinde müşterimize en iyi hizmeti sunmaktır.

İletişim

Müşterimizle etkin olarak sürekli iletişim halinde olmak. Verilen hizmet ile ilgili sıkıntılarını yâda önerilerini şirketimizle paylaşarak hizmet kalitemizdeki gelişimimize fayda sağlayacağına inanmaktayız.
 
     
 

Anasayfa   |   Kurumsal   |   Ürünlerimiz   |   Referanslarımız   |   İletişim                                      © Copyright 2010 MDK Endüstriyel Mutfak | Tüm hakları saklıdır.

Tasarım | Sabri KUZ